Studio SIRIN

Studio SIRIN se zaměřuje na efektivní tvarování postavy. Cvičením na mechanických přístrojích hubnete, zpevňujete svaly a tvarujete postavu, aniž byste musely dělat náročné a únavné cviky.

Díky osobnímu přístupu je naše studio ideální pro ženy každého věku i kondice. Odborně vyškolený personál se postará o vaše pohodlí a ochotně vám poradí s tréningovým plánem. V případě zdravotních omezeních vždy doporučíme program vhodný pro váš aktuální stav.

Studio je možné navštívit i bez objednání. Při první návštěvě vám personál poskytne osobní 30 minutovou konzultaci, během které zohlední váš zdravotní stav a nabídne optimální tréningový program.

Úvodní konzultace i první lekce jsou zcela zdarma!

Náš tým

Studio SIRIN je určené ženám, proto i personál tvoří výhradně ženy. Můžete tak cvičit s pocitem úplného soukromí.

Všechny členky personálu vlastní certifikát od společnosti WELLNESS Profi, který je opravňuje k obsluze přístrojů a garantuje jejich odbornost.

Proč k nám

Studio SIRIN si zakládá na rodinné atmosféře, osobním přístupu a výhradně dámském kolektivu. Nabízíme celou škálu mechanických přístrojů, díky kterým dosáhnete svých fitness cílů jednoduše a efektivně.

Přístroje jsou ideální na formování problematických partií, hubnutí i zlepšení celkové pohyblivosti. Lepší kondice tak docílíte bez nepříjemných cviků, bolestí i následné únavy.

Vzhledem k široké řadě cvičebních programů jsou přístroje vhodné i pro ženy se zdravotními omezeními nebo starší ročníky. Aktuální zdravotní stav je ale vždy nezbytné konzultovat s obsluhou.

Rádi vás přivítáme i bez objednání a vždy doporučíme nejvhodnější tréningový plán na základě vašich cílů a kondice.

Benefity: 
Doporučujeme permanentky

Kupte si permanentku, která vám zaručí výhodnější cenu za lekci.  

Dárkové poukazy

Nabízíme vám je v různých hodnotách.

Platit u nás můžete

Plaťte u nás i kartou nebo poukázkami Sodexo Ticket.

První návšteva

Úvodní konzultaci a první lekci vám nabízíme zcela zdarma (vyjma stroje Vacushape)!

V rámci konzultace s vámi personál vyplní dotazník, zhodnotí váš zdravotní stav, doporučí vhodný tréningový program a představí vám prostředí studia.

Během úvodní hodinové lekce se můžete zdarma přesvědčit o účinnosti a pohodlnosti našich mechanických přístrojů.